Dla projektantów

    Wyślij nam swój projekt lub wizualizację, a przygotujemy propozycje mebli (również pod wymiar), oświetlenia, dodatków i dywanów z alternatywami cenowymi, w formie gotowej wyceny dla klienta.  

 

Po zarejestrowaniu się otrzymujesz dostęp do bazy katalogów i brył 3D. Do dyspozycji próbniki i katalogi z możliwością wypożyczenia z wysyłką pod wskazany adres.  

  

Współpracujemy z firmami włoskimi, niemieckimi, polskimi i hiszpańskimi. Działamy na terenie całej Polski z kompleksową obsługą: dysponujemy swoim transportem i grupą montażową. 

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Zaloguj się do panelu dla projektantów:

Formularz zgłoszeniowy

Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Strona internetowa
Numer telefonu:
Regulamin: *
zapoznaj się z regulaminem
Login *
Hasło *
* Przetwarzanie moich danych osobowych w zbiorze danych architektów wnętrz prowadzonym przez Studio Forma Sp. z o.o. , ul. Spokojna 7, 86-050 Solec Kujawski w celu udostępniania mi materiałów projektowych i katalogów ze strony Administratora.
TAK NIE
* Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Studio Forma Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Sklep Meble Włoskie w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
TAK NIE
* Wyrażam zgodę na wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z Art. 172 Ustawy Prawo telekomunikacyjne przez Studio Forma Sp. z o.o.
TAK NIE
* Administratorem Danych Osobowych osób kontaktujących się z Administratorem za pomocą niniejszego formularza jest STUDIO FORMA SP. Z O. O, ul. Spokojna 7, 86-050 Solec Kujawski, KRS 0000102593, REGON 092596509, NIP 5542400448. Przedstawicielem Administratora wyznaczonym do kontaktu w sprawie przetwarzania danych osobowych jest Pan/i Roksana Pawlak, dostępna pod adresem e-mail: newsletter@meblewloskie.com.pl Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. A- zgoda osoby, której dane dotyczą. Dane osobowe architektów i projektantów mogą być udostępniane podmiotom świadczącym usługi wsparcia IT dla Administratora. Dane osobowe architektów i projektantów nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacjom międzynarodowym. Dane przetwarzane w związku z udzielonymi zgodami będą przetwarzane do czasu wycofania tej zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia ich oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usług. Dane osobowe architektów nie będą poddawane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu. Udzielona zgoda może być wycofana w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pola z * są wymagane!