Sitap

Sitap
Prawdziwa pasja przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Sitap -  firma, którą stworzył Mario Bosoni  w 1955 roku,  produkująca nowoczesne dywany inspirowane ponadczasowym pięknem,  stylem,wykonane z delikatnych przędz w duchu
włoskiego designu z biegiem lat przekształciła się w Sitap Carpet Couture Italia - włoską i międzynarodową markę wiodąca prym w świecie współczesnych dywanów designerskich.

Inspiracje zaczerpnięte ze świata  mody, z wybiegów wielkich projektantów i świata sztuki pozwalają na tworzenie nieskończonej ilości kombinacji wzorów , użytych i odważnie łączonych ze sobą materiałów i kolorów – na kreowanie świata emocji zamkniętego w formie pięknego dywanu .... dywanu, który tkany jest z marzeń ograniczonych jedynie naszą wyobraźnią.

Sitap tworzy dywany, które mają duszę. Wnoszą do wnętrz naszych domów radość, ciepło, ubarwiają życie i pozwalają na chwilę relaksu.  

Sitap to filozofia życia , siła i energia ukierunkowana na tworzenie luksusowych dywanów – elementów wystroju wnętrz, które maja duszę.

Sitap Sitap Sitap Sitap