Strona główna / Oferta / Marki / Lampy / Cattelan Italia
Cattelan Italia

Cattelan Italia
Oświetlenie to element, który odgrywa niebagatelne znaczenie w każdym wnętrzu. Nie sposób wyobrazić sobie, jak moglibyśmy funkcjonować bez niego, szczególnie po zmroku. Funkcjonalność to jednak nie wszystko – podczas aranżowania wnętrza powinniśmy pomyśleć nie tylko o tym, gdzie zamontować lampę, ale wziąć pod uwagę także jej wygląd. Zamiast jednak sięgać po klasyczne modele, lepiej zdecydować się na unikatowe, designerskie oświetlenie proponowane przez Cattelan Italia. Efekt wystroju wnętrza z wykorzystaniem nowoczesnych elementów oświetlenia włoskiej marki zachwyci każdego miłośnika niebanalnych rozwiązań.

Designerskie lampy o nietuzinkowym charakterze

Wystarczy pobieżnie przyjrzeć się prezentowanej ofercie, aby zorientować się, że marka dąży do doskonałości. Włoskie lampy zaprojektowane zostały z myślą o zapewnieniu użytkownikom wysokiego poczucia estetyki. Są to dodatki idealne do tego, aby zapewnić we wnętrzu optymalne źródło światło, a jednocześnie zachwycać oryginalnym wyglądem. Przyciągające wzrok żyrandole, urzekające bogactwem form modele podłogowe, intrygujące lampy stojące czy ultranowoczesne plafony to tylko część propozycji, jakie dostępne są w naszej ofercie.

Cattelan Italia – niebanalne meble i dodatki we włoskim stylu

Nie bez przyczyny współpracujemy z tak doskonałą marką, jak Cattelan Italia. Wybitne wyczucie stylu to jedna z wielu cech, jaka wyróżnia ją spośród innych producentów mebli, lamp oraz pozostałych dodatków do wnętrz. Proponowane rozwiązania balansują między artyzmem a użytecznością, odnajdując między nimi idealną harmonię.

Część przygotowanych przez markę projektów nawiązuje do designu charakteryzującego się prostotą linii i form. Wśród lamp wiszących i podłogowych można znaleźć także modele o niemal artystycznych cechach, kształtem przypominające rzeźby sztuki nowoczesnej. Nie sposób przejść obojętnie obok tak wysmakowanych dodatków, które w twórczy sposób łączą w sobie styl i funkcjonalność.

Jesteśmy dumni, że możemy proponować tak interesującą ofertę tej jednej z najbardziej cenionych włoskich marek. Gorąco zachęcamy do tego, aby zaprosić designerskie oświetlenie Cattelan Italia do swojego domu lub biura.